3. Zalesie Mazury Active Spa

   Zalesie Mazury Active Spa jest to wyjątkowy rodzinny obiekt położony w sercu Warmii i Mazur. Lokalizacja bezpośrednio nad jeziorem Orzyc Wielki, w otoczeniu lasu sosnowego sprawia, że Zalesie to najlepsze miejsce na bezpieczny wypoczynek dla rodzin z dziećmi. Chcąc zapewnić maksymalne bezpieczeństwo pobytu naszych Gości zdecydowaliśmy się na ponowne otwarcie naszego obiektu dopiero w II etapie rozmrażania naszej gospodarki.  

Bezpieczny wypoczynek z nami to

  1. Bezpieczna lokalizacja z dala od najbardziej uczęszczanych miejscowości turystycznych Warmii i Mazur. Od najbliższego miasteczka Barczewo dzieli nas 5km. Otaczający nas las jest doskonałym miejscem na pieszą lub rowerową wycieczkę.
  2. Bezpieczny teren obiektu zajmuje ponad 4ha, dzięki czemu ławo jest zachować potrzebny dystans społeczny. Na terenie obiektu mogą przebywać tylko Goście hotelowi. Na terenie zewnętrznym obiektu znajdują się 3 zewnętrzne place zabaw oraz mini zoo które są dużą atrakcją dla najmłodszych naszych Gości.
  3. Prywatna plaża z ratownikiem z wyznaczonym miejscem do pływania nad jeziorem Orzyc umożliwia nam organizację wypoczynku nad wodą z zachowaniem wymaganego dystansu społecznego. Dodatkową atrakcją jest ponad 60 metrowa zjeżdżalnia zasilana wodą z jeziora.
  4. Proces rejestracji w recepcji został skrócony do niezbędnego minimum. Rejestracja odbywa się w przestronnym lobby recepcyjnym, preferujemy płatności bezgotówkowe.
  5. Gastronomia – nowy system serwowania posiłków zgodny z obowiązującymi wytycznymi GIS i rządu RP. Goście zajmują stoliki wskazane przez obsługę kelnerską z zachowaniem minimum 2m dystansu.
  6. Pokoje hotelowe – w celu ograniczenia kontaktu pracowników z Gośćmi sprzątanie odbywa się wyłącznie pod nieobecność Gościa w każdej trzeciej dobie pobytu lub na żądanie. Sam proces sprzątania i dezynfekcji pokoi odbywa się przy użyciu certyfikowanych środków i narzędzi. Każdy z naszych pokoi posiada wygodny balkon wyposażony w krzesła ogrodowe.
  7. Części wspólne hotelu – dezynfekcja części wspólnych odbywa się regularnie przy użyciu atestowanych środków i narzędzi. W kilkunastu ogólnodostępnych miejscach zamontowaliśmy dyspensery do dezynfekcji rąk.
  8. Animacje dla dzieci – wraz z uruchomieniem możliwości prowadzenia animacji wprowadzimy nowe zasady. Animacje będą odbywać się w mniejszych liczebnie grupach dzieci w większości na otwartym terenie naszego obiektu.
  9. Strefa opieki nad dziećmi – wraz z możliwością uruchomienia naszych sal opieki nad dziećmi wprowadzimy nowe zasady. Opieka nad dziećmi będzie odbywać się w mniejszych grupach z możliwością rezerwacji opieki na wyłączność.
  10. Wewnętrzne atrakcje hotelowe (basen, sala fitness, sala sportowa, bajkolandia) wraz kolejnym etapem odmrożenia naszej gospodarki będą rezerwowane. Te strefy będą dezynfekowane po każdym użyciu.

Dane kontaktowe: 
Zalesie Mazury Active Spa
Zalesie 12, 11-010 Barczewo

Recepcja:
T: +48 89 514 82 41
M: +48 606 30 63 44
E: recepcja@zalesiemazury.pl

Darmowe vouchery rabatowe
Nie dziękuje
Dziękujemy za dołączenie do newslettera. Oczekuj na wiadomość od nas.
Zapraszamy do zapoznania się z listą polecanych bezpiecznych obiektów. Zapisz się na newsletter i otrzymaj darmowe vouchery rabatowe.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup
Darmowe vouchery rabatowe
Zapraszamy do zapoznania się z listą polecanych bezpiecznych obiektów. Zapisz się na newsletter i otrzymaj darmowe vouchery rabatowe.
Nie dziękuje
Dziękujemy za dołączenie do newslettera. Oczekuj na wiadomość od nas.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup