Aby pomóc Ci w znalezieniu odpowiedniego miejsca na urlop postanowiliśmy skontaktować się  z  hotelami.  Zapytaliśmy  ich,  w jaki sposób dbają o bezpieczeństwo w dobie Covid-19. Poprosiliśmy ich o odniesienie się do naszych 10 sposobów na bezpieczny urlop. Te z hoteli, które odpowiedziały w sposób satysfakcjonujący, zamieściliśmy na stronie. Poniższa lista prezentuje obiekty sklasyfikowane zgodnie z kolejnością, z jaką spływały odpowiedzi wraz z odniesieniem się do każdego z naszych zaleceń.   Mamy nadzieje, że okaże się to pomocne w wyborze tego właściwego miejsca, które pozwoli Tobie i Twojej rodzinie zregenerować siły w bezpieczny sposób.   

1. Hotel Senator w Starachowicach 

      Położony u  podnóża Gór  Świętokrzyskich   Hotel   Senator w  Starachowicach  to  doskonały  cel  podróży   wypoczynkowej.
To   miejsce, które   stworzyliśmy  z myślą o  Tobie. Chcemy  dzielić się  z   Tobą  naszą   gościnnością,   doskonałym   jedzeniem
i pozytywną energią zarówno podczas rodzinnego urlopu, jak również romantycznego wypadu we dwoje.

2. Evita Hotel w Tleniu

    Nasz hotel jest doskonałą propozycją dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wysoki standard, nietuzinkowe podejście do Gości, malownicze położenie oraz fakt że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania. 
 

3. Zalesie Mazury Active Spa

   Zalesie Mazury Active Spa jest to wyjątkowy rodzinny obiekt położony w sercu Warmii i Mazur. Lokalizacja bezpośrednio nad jeziorem Orzyc Wielki, w otoczeniu lasu sosnowego sprawia, że Zalesie to najlepsze miejsce na bezpieczny wypoczynek dla rodzin z dziećmi. Chcąc zapewnić maksymalne bezpieczeństwo pobytu naszych Gości zdecydowaliśmy się na ponowne otwarcie naszego obiektu dopiero w II etapie rozmrażania naszej gospodarki.  

4. Hotel Blue Diamond Active SPA

Drodzy Goście,

Z wielką radością przyjęliśmy decyzję o ponownym otwarciu obiektów hotelarskich.  Cieszymy się ogromnie, że będziemy mogli Was gościć w naszym hotelu i dołożymy wszelkich starań aby zapewnić Państwu bezpieczne warunki pobytu, a personelowi bezpieczeństwo podczas pracy. W związku z pandemią koronawirusa (SARS-CoV-2) wdrożyliśmy szereg procedur.

5. Hotel & Medi-SPA Biały Kamień w Świeradowie-Zdroju

Położony u podnóża Gór Izerskich, w otulinie malowniczej góry, od której wziął swoją nazwę, Hotel Biały Kamień zapewnia zniewalające widoki, ciszę i spokój. Świeradów-Zdrój warto odwiedzić o każdej porze roku. To miejsce zachwyca pięknem przyrody, dając do dyspozycji liczne amatorskie i profesjonalne szlaki turystyczne i trasy rowerowe, w tym ponad 100-kilometrowy Singltrek, łączący Czechy i Polskę. Zimą staje się kurortem z ultranowoczesną koleją gondolową, rajem dla sympatyków białego szaleństwa. Hotel Biały Kamień wtapia się w otaczający go krajobraz. Z okien i tarasów hotelu można podziwiać niesamowity widok na górę Biały Kamień oraz panoramę uzdrowiska, mieć naturę na wyciągnięcie ręki. 

Oczekujemy na zgłoszenia kolejnych obiektów. Jeśli znasz miejsca godne polecenia napisz do nas na maila newsletter@bezpieczny-urlop.pl

Mamy darmowe vouchery rabatowe specjalnie dla Ciebie.

Zapisz się do  newslettera i otrzymaj darmowe vouchery rabatowe do wybranych obiektów oraz informacje o nowych sugerowanych miejscach.

Darmowe vouchery rabatowe
Nie dziękuje
Dziękujemy za dołączenie do newslettera. Oczekuj na wiadomość od nas.
Zapraszamy do zapoznania się z listą polecanych bezpiecznych obiektów. Zapisz się na newsletter i otrzymaj darmowe vouchery rabatowe.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup
Darmowe vouchery rabatowe
Zapraszamy do zapoznania się z listą polecanych bezpiecznych obiektów. Zapisz się na newsletter i otrzymaj darmowe vouchery rabatowe.
Nie dziękuje
Dziękujemy za dołączenie do newslettera. Oczekuj na wiadomość od nas.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup