1. Hotel Senator w Starachowicach 

      Położony u  podnóża Gór  Świętokrzyskich   Hotel   Senator w  Starachowicach  to  doskonały  cel  podróży   wypoczynkowej.
To   miejsce, które   stworzyliśmy  z myślą o  Tobie. Chcemy  dzielić się  z   Tobą  naszą   gościnnością,   doskonałym   jedzeniem
i pozytywną energią zarówno podczas rodzinnego urlopu, jak również romantycznego wypadu we dwoje.

    Mając na względzie zdrowie naszych Gości przystosowaliśmy obiekt, aby był miejscem przyjaznym, rodzinnym, ale także przede wszystkim bezpiecznym.

 1. Obiekt położony jest w Starachowicach. To nieduże miasto leży w dolinie rzeki Kamiennej. Otoczone jest lasami – pozostałością Puszczy Świętokrzyskiej. Rozległe lasy, liczne zbiorniki wodne, urzekające wyjątkowością formacje skalne, skarby przyrody oraz unikalne w skali światowej zabytki architektury to wszystko czeka na Gości Hotelu Senator.
2. Łączna długość szlaków turystycznych na terenie powiatu starachowickiego wynosi ok. 221 km. W samym mieście w odległości 5 km i 6 km od hotelu znajdują się dwa kąpieliska wodne – Zalew Piachy oraz Zalew Lubianka. Dodatkowo dla osób lubiących spacery przy akompaniamencie żab, polecamy usytuowane 2,5 km od hotelu Jezioro Starachowickie, potocznie nazywane Zalewem Pasternik. Rezerwaty przyrody położone w województwie świętokrzyskim to miejsca, gdzie na świeżym powietrzu można rozkoszować się pięknymi widokami. Atrakcje te – co jest obecnie istotne – są bezpieczne dla zdrowia ze względu na swoje położenie. Do wartych odwiedzenia zaliczyliśmy: Świętokrzyski PN, Skałki pod Niekłaniem, Gagaty Sołtysowskie oraz Rezerwat Wykus.
 3. Obecnie posiadamy 94 pokoje, w tym 5 unikatowych apartamentów butikowych. Rozmieszczone są one w dwóch skrzydłach hotelu. Dodatkowo obiekt dysponuje SPA, Centrum Termalnym Trzy Miołty oraz Restauracją Atrium. Wszystkie pokoje oraz miejsca ogólnodostępne dla Gości zostały gruntownie zdezynfekowane według zaleceń służb sanitarnych. Hotel jest monitorowany. Dbamy o to, aby na terenie kompleksu przebywały jedynie osoby tam zameldowane.
 4. Mając na względzie, że sterylne warunki oraz higiena osobista to podstawa, zadbaliśmy o to, aby obiekt został zaopatrzony w profesjonalne środki do dezynfekcji rąk oraz powierzchni. W trosce o zdrowie naszych Gości oraz pracowników zostały zakupione maseczki, przyłbice oraz rękawiczki nitrylowe. W głównych punktach hotelu zostały ustawione dozowniki z płynami do dezynfekcji rąk. Dodatkowo dbając o najwyższą jakość usług całą bieliznę hotelową, zasłony, narzuty oraz koce poddaliśmy dezynfekcji. Tapicerki i wykładziny w pokojach zostały wyczyszczone specjalistycznymi środkami. Systematyczne dezynfekujemy wszystkie powierzchnie bezpośrednio narażone na dotyk, tj.: klamki, lady, przyciski w windzie, poręcze itd. środkami bakteriobójczymi oraz wirusobójczymi.
 5. W pokojach posiadamy wentylację grawitacyjną, która jest dziś bezpieczniejsza, ponadto wszystkie pokoje są klimatyzowane indywidualnie. Nie ma zatem możliwości przedostania się drobnoustrojów do innych pomieszczeń przez centralny system wentylacji czy też klimatyzacji.
 6. Dbając o bezpieczeństwo naszych Gości zakupiliśmy ozonatory oraz specjalne lampy UV, które zalecane są przez sanepid do walki z drobnoustrojami.
 7. Rodzinnie, ale innowacyjnie to nasze motto. W naszym obiekcie nie ma miejsca na nudę. Na dzieci czekają wyjątkowe, bezpieczne sale takie jak: 3 osobne bawialnie oraz pokój zabaw i gier z konsolami. Klub Rybki Senatorki pozwoli im wcielić się w poszukiwaczy skarbów. Mini Golf zapewni rozrywkę, przy której nie tylko najmłodsi mogą wspólnie spędzić przyjemne chwile na świeżym powietrzu. Dysponujemy również 2 zewnętrznymi placami zabaw oraz miejscem, aby zorganizować animacje pod gołym niebem.
 8. W hotelu znajduje się elegancka, przestronna restauracja wyposażona w wysokie loże. Stoliki oddalone są od siebie o około 3 metry. Przy restauracji znajdują się dwie duże sale konferencyjne. Takie zaplecze przestrzeni gastronomicznej daje możliwość rozstawienia dodatkowych stołów zgodnie z obowiązującymi regulacjami sanitarnymi. To wszystko pozwala nam na bezpieczne serwowanie posiłków Gościom hotelu oraz niweluje możliwość zarażenia. Dodatkowo dysponujemy gustownym ogródkiem oraz tarasem zewnętrznym. To idealne miejsce na rodzinny obiad, jak również doskonała przestrzeń na wieczorne spotkania z przyjaciółmi lub romantyczną kolację.
 9. W odległości 2 km od hotelu znajduje się Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej ze Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym.
10.Województwo Świętokrzyskie ma w swojej ofercie wiele ciekawych atrakcji turystycznych. Kierując się kryterium bezpieczeństwa naszym Gościom polecamy miejsca wymienione w punkcie 2 a także:
      a. Szlaki górskie na Święty Krzyż oraz na Łysicę
      b. Rezerwat przyrody Kadzielnia
      c. Zalew Brody wraz ze znajdującymi się nieopodal rezerwatami  przyrody Skały w Rudzie i Skały w Krynkach
      d. Arboretum Nadleśnictwo Marcule
      e. Ogród botaniczny w Kielcach

Dane kontaktowe:

Hotel Senator Konferencje&Spa
ul. Bankowa 7, 27-200 Starachowice
Recepcja:
Darmowe vouchery rabatowe
Nie dziękuje
Dziękujemy za dołączenie do newslettera. Oczekuj na wiadomość od nas.
Zapraszamy do zapoznania się z listą polecanych bezpiecznych obiektów. Zapisz się na newsletter i otrzymaj darmowe vouchery rabatowe.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup
Darmowe vouchery rabatowe
Zapraszamy do zapoznania się z listą polecanych bezpiecznych obiektów. Zapisz się na newsletter i otrzymaj darmowe vouchery rabatowe.
Nie dziękuje
Dziękujemy za dołączenie do newslettera. Oczekuj na wiadomość od nas.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup