5. Hotel & Medi-SPA Biały Kamień w Świeradowie-Zdroju

Położony u podnóża Gór Izerskich, w otulinie malowniczej góry, od której wziął swoją nazwę, Hotel Biały Kamień zapewnia zniewalające widoki, ciszę i spokój. Świeradów-Zdrój warto odwiedzić o każdej porze roku. To miejsce zachwyca pięknem przyrody, dając do dyspozycji liczne amatorskie i profesjonalne szlaki turystyczne i trasy rowerowe, w tym ponad 100-kilometrowy Singltrek, łączący Czechy i Polskę. Zimą staje się kurortem z ultranowoczesną koleją gondolową, rajem dla sympatyków białego szaleństwa. Hotel Biały Kamień wtapia się w otaczający go krajobraz. Z okien i tarasów hotelu można podziwiać niesamowity widok na górę Biały Kamień oraz panoramę uzdrowiska, mieć naturę na wyciągnięcie ręki. 

Hotel Biały Kamień oferuje 66 pokoi o wysokim standardzie, w tym dwa luksusowe apartamenty klasy VIP. 

O podniebienia gości dba Restauracja hołdująca ekologicznej kuchni, zgodnie z ideą powrotu do natury. W menu prócz wykwintnych dań równie ważne miejsce zajmuje więc domowy chleb wypiekany w piecu szamotowym, swojskie wędzone wędliny oraz domowej roboty słynny dżem jagodowy z owoców zebranych w izerskich lasach.

Nowoczesny kompleks SPA & Wellness o powierzchni ponad 1000 m2 zapewnia atrakcje zarówno dla dorosłych jak i dzieci, zaskakując nowatorskim podejściem do odnowy biologicznej. Oferta Medi-SPA to klasyczne zabiegi kosmetyczne oraz szeroka gama rytuałów na ciało, a także jedyny w Polsce Instytut Anti-Aging WellU, który odwraca bieg zegara biologicznego, zapewniając młody wygląd. 

Biały Kamień jest Certyfikowanym Hotelem Przyjaznym Rodzinie, który zapewnia rodzinom z dziećmi oraz kobietom w ciąży najwyższy komfort i bezpieczeństwo. Wyposażenie obiektu jest w pełni dopasowane do potrzeb rodzin z dziećmi w każdym wieku. Najmłodsi podczas wizyty w hotelu mogą korzystać z różnorodnych form rozrywki, m.in. sali zabaw, kącika z grami komputerowymi, programów animacyjnych, bezpiecznego placu zabaw a także różnorodnych udogodnień znajdujących się w strefie Wellness.

Jakość obsługi i klimat w Białym Kamieniu są doceniane przez Gości, dzięki czemu hotel jest wielokrotnie nagradzany (Certyfikat Hotelu Przyjaznego Rodzinie, Najlepsze Family & Baby SPA 2018 w Konkursie SPA Prestige Awards, Najlepszy Hotel SPA dla rodzin 2020 w Konkursie Perfect SPA Awards)

Kierując się troską o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Gości, w Hotelu & Medi SPA Biały Kamień zostały wdrożone zasady bezpieczeństwa spełniające wszystkie wytyczne ogłoszone przez Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego (z dn. 28.04.2020r.), jak również obowiązki nałożone przez Rozporządzenie Rady Ministrów (z dn. 2.05.2020r.).

  1. Proces meldunku Gości został skrócony do niezbędnego minimum z zachowaniem procedur i zasad bezpiecznej obsługi Gości. Każdy Gość otrzymuje najważniejsze informacje w formie papierowej oraz informację z zakresu bezpieczeństwa. Podczas meldunku informujemy Gości o obowiązujących procedurach bezpieczeństwa w obiekcie oraz prosimy o podpisanie oświadczenia o przyjęciu ich do wiadomości i stosowaniu się do wytycznych.
    Zapewniamy nieograniczony  dostęp do środków dezynfekujących dla Gości w całym obiekcie. Istnieje możliwość zakupu zestawów ochronnych dla dzieci oraz pakietu dla dorosłych.
  2. Wszystkie pokoje dla Gości przygotowywane i sprzątane są z zachowaniem niezbędnych procedur i zasad bezpiecznej obsługi Gości. Każdy pokój przed przyjazdem Gości jest ozonowany.
  3. Hotelowa restauracja jest regularnie dezynfekowana i codziennie ozonowana. Posiłki serwowane są z zachowaniem bezpiecznych odległości stolików oraz min 2m odstępu między osobami spożywającymi dania (odstęp nie dotyczy osób mieszkających w jednym pokoju). Wszystkie potrawy przygotowywane są w sterylnych warunkach, przez personel przeszkolony z zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi.
  4. W miejscach ogólnodostępnych oraz hotelowych toaletach zostały umieszczone dozowniki z płynem odkażającym oraz instrukcje prawidłowego mycia i dezynfekcji dłoni. Przestrzenie hotelowe są regularnie czyszczone i dezynfekowane przez personel z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa.
  5. Wszyscy pracownicy hotelu bezwzględnie przestrzegają zasad bezpieczeństwa pracy zgodnie z wytycznymi. Każdy pracownik regularnie dezynfekuje swoje miejsce i narzędzia pracy oraz dba o higienę i czystość rąk.
  6. Szczegółowe informacje dotyczące polityki bezpieczeństwa Hotelu Biały Kamień znajdują się na naszej stronie:
    Biały Kamień | Bezpieczny Hotel

Mamy nadzieję, że wprowadzone procedury pozwolą Państwu cieszyć się bezpiecznym i spokojnym pobytem w naszym hotelu.

Dane kontaktowe:
Hotel & Medi-SPA Biały Kamień
Ul. Leśna 8, 59-850 Świeradów-Zdrój
T: 075 78 17 551, 75 78 17 232
E: info@bialykamien.com 
www.bialykamien.com

Darmowe vouchery rabatowe
Nie dziękuje
Dziękujemy za dołączenie do newslettera. Oczekuj na wiadomość od nas.
Zapraszamy do zapoznania się z listą polecanych bezpiecznych obiektów. Zapisz się na newsletter i otrzymaj darmowe vouchery rabatowe.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup
Darmowe vouchery rabatowe
Zapraszamy do zapoznania się z listą polecanych bezpiecznych obiektów. Zapisz się na newsletter i otrzymaj darmowe vouchery rabatowe.
Nie dziękuje
Dziękujemy za dołączenie do newslettera. Oczekuj na wiadomość od nas.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup